GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Program de colectare a deșeurilor în municipiul Săcele

 

Nr. crt. Denumire stradă Zi ridicare gunoi menajer Zi ridicare plastic Zi ridicare hartie/carton Zi ridicare gunoi vegetal
1 15 NOIEMBRIE joi IV marti IV miercuri vineri
2 7 IZVOARE joi IV marti IV miercuri vineri
3 ADY ENDRE marti III marti III miercuri joi
4 AGRICULTORILOR marti IV marti IV miercuri vineri
5 AGRONOMIEI marti III marti III miercuri joi
6 ALEEA EPISCOP POPEEA luni II marti II miercuri luni
7 ALEEA TIMIS joi IV marti IV miercuri vineri
8 ALEXANDRU IOAN CUZA luni IV marti IV miercuri vineri
9 ALEXANDRU ION LAPEDATU marti III marti III miercuri joi
10 ANDREI MURESANU miercuri IV marti IV miercuri vineri
11 ANIN vineri III marti III miercuri joi
12 ANOTIMPURILOR joi IV marti IV miercuri vineri
13 ARINULUI luni IV marti IV miercuri vineri
14 ARMATA ROMANA marti III marti III miercuri joi
15 AVRAM IANCU miercuri IV marti IV miercuri vineri
16 BACIULUI luni IV marti IV miercuri vineri
17 BARAJULUI vineri I vineri II vineri
18 BARBU LAUTARU joi III marti III miercuri joi
19 BARSEI joi IV marti IV miercuri vineri
20 BERECZKI ANNA joi IV marti IV miercuri vineri
21 BERZEI joi IV marti IV miercuri vineri
22 BISERICII ROMÂNE miercuri III marti III miercuri joi
23 BOLNOC exclus nr. de mai jos luni IV marti IV miercuri vineri
23A BOLNOC nr.54A-54H, 165-169, 181-183A, 189 marti IV marti IV miercuri vineri
24 BRADET vineri I vineri II vineri
25 BRANDUSELOR miercuri III marti III miercuri joi
26 BRAZILOR nr.1-42 luni IV marti IV miercuri vineri
26A BRAZILOR nr.43-70 marti IV marti IV miercuri vineri
27 BUCEGI vineri II marti II miercuri luni
28 BULEVARDUL GEORGE MOROIANU luni II marti II miercuri luni
29 BULEVARDUL BRASOVULUI de la intersectia cu Avram Iancu pana la Piata Libertatii miercuri III marti III miercuri joi
29A BULEVARDUL BRASOVULUI de la Calea Bucuresti pana la intersectia cu Avram Iancu miercuri IV marti IV miercuri vineri
30 CALEA BUCUREŞTI miercuri IV marti IV miercuri vineri
31 CANALULUI nr.1-129 joi IV marti IV miercuri vineri
31A CANALULUI nr.130-174 marti IV marti IV miercuri vineri
32 CARAIMAN luni IV marti IV miercuri vineri
33 CARIEREI marti IV marti IV miercuri vineri
34 CARPAŢILOR vineri III marti III miercuri joi
35 CARPENULUI luni IV marti IV miercuri vineri
36 CÂMPULUI de la Calea Bucuresti pana la intersectia cu Avram Iancu marti IV marti IV miercuri vineri
36A CÂMPULUI de la intersectia cu Avram Iancu pana la intersectia cu Armata Romana marti III marti III miercuri joi
36B CAMPULUI de la intersectia cu Armata Romana pa la Zizinului marti II marti II miercuri luni
37 CANIONULUI luni IV marti IV miercuri vineri
38 CĂPRIOAREI miercuri III marti III miercuri joi
39 CATINEI marti II marti II miercuri luni
40 CERBULUI nr.1-25 si nr.2-38 luni IV marti IV miercuri vineri
40A CERBULUI nr.27-79 si nr.40-80 joi IV marti IV miercuri vineri
41 CETINII vineri II marti II miercuri luni
42 CIUCAŞ vineri III marti III miercuri joi
43 CIOCARLIEI joi IV marti IV miercuri vineri
44 CLOŞCA luni IV marti IV miercuri vineri
45 COASTEI miercuri III marti III miercuri joi
46 COCORULUI joi IV marti IV miercuri vineri
47 COL KISS SANDOR luni IV marti IV miercuri vineri
48 CRISAN luni IV marti IV miercuri vineri
49 DARlE MAGHERU nr.1-30 miercuri III marti III miercuri joi
49A DARlE MAGHERU nr.31-55 joi III marti III miercuri joi
50 DE MIJLOC luni IV marti IV miercuri vineri
51 DEALULUI luni IV marti IV miercuri vineri
52 DR KISS BELA – STADION vineri III marti III miercuri joi
53 ECOLOGISTILOR joi IV marti IV miercuri vineri
54 EGRETEI joi IV marti IV miercuri vineri
55 FAGULUI luni IV marti IV miercuri vineri
56 FANETII miercuri III marti III miercuri joi
57 FLORILOR marti II marti II miercuri luni
58 FRASINULUI luni IV marti IV miercuri vineri
59 GARCINULUI vineri II marti II miercuri luni
60 GENERAL ION DRAGALINA joi II marti II miercuri luni
61 GEORGE COSBUC vineri II marti II miercuri luni
62 GHEORGHE DOJA exclus poz.60A vineri III marti III miercuri joi
62A GHEORGHE DOJA nr.57-61 miercuri III marti III miercuri joi
63 GHEORGHE DRAGOS vineri II marti II miercuri luni
64 GODRI JANOS joi IV marti IV miercuri vineri
65 GORUNULUI luni IV marti IV miercuri vineri
66 GOSPODARILOR marti IV marti IV miercuri vineri
67 HARMANULUI marti III marti III miercuri joi
68 HIGHISULUI vineri II marti II miercuri luni
69 HORIA luni IV marti IV miercuri vineri
70 I. C. BRATIANU miercuri IV marti IV miercuri vineri
71 IERNII joi IV marti IV miercuri vineri
72 ILIE MINEA joi III marti III miercuri joi
73 IZVOARELOR luni IV marti IV miercuri vineri
74 LANURILOR marti II marti II miercuri luni
75 LIVEZII miercuri III marti III miercuri joi
76 LUCEAFARULUI miercuri III marti III miercuri joi
77 LUNGA marti II marti II miercuri luni
78 MARASESTI vineri II marti II miercuri luni
79 MARTIN LUTHER marti II marti II miercuri luni
80 MACESULUI marti II marti II miercuri luni
81 MESERIASILOR vineri II marti II miercuri luni
82 MERCUR joi IV marti IV miercuri vineri
83 MICA vineri III marti III miercuri joi
84 MIHAI EMINESCU miercuri III marti III miercuri joi
85 MIHAI VITEAZU vineri III marti III miercuri joi
86 MIORITEI vineri II marti II miercuri luni
87 MOCANILOR joi II marti II miercuri luni
88 MOLIDULUI luni IV marti IV miercuri vineri
89 MORII joi IV marti IV miercuri vineri
90 MOVILEI marti III marti III miercuri joi
91 MUNTELE ROSU miercuri IV marti IV miercuri vineri
92 NARCISELOR vineri III marti III miercuri joi
93 NEGOIU vineri III marti III miercuri joi
94 NEPTUN joi IV marti IV miercuri vineri
95 NICOLAE COLCEAG nr.6-60 si nr.9-61 miercuri II marti II miercuri luni
95A NICOLAE COLCEAG nr.2-4D si nr.1-7A vineri II marti II miercuri luni
96 NICOLAE IORGA miercuri III marti III miercuri joi
97 NICOLAE NICOLEANU miercuri III marti III miercuri joi
98 NICOLAE PANA vineri II marti II miercuri luni
99 NOUA luni IV marti IV miercuri vineri
100 OGRAZII vineri III marti III miercuri joi
101 OITUZ miercuri II marti II miercuri luni
102 OLTULUI miercuri III marti III miercuri joi
103 OVID DENSUSIANU joi III marti III miercuri joi
104 PADUCELULUI marti III marti III miercuri joi
105 PALTINULUI luni IV marti IV miercuri vineri
106 PANDURILOR vineri III marti III miercuri joi
107 PARCULUI luni II marti II miercuri luni
108 PASUNII joi III marti III miercuri joi
109 PETOFI SANDOR marti II marti II miercuri luni
110 PIATA LIBERTATII marti III marti III miercuri joi
111 PIATRA CRAIULUI miercuri IV marti IV miercuri vineri
112 PIATRA MARE – DAMBU MORII luni IV marti IV miercuri vineri
113 PINULUI vineri II marti II miercuri luni
114 PLEVNEI joi III marti III miercuri joi
115 POIANA ANGELESCU vineri II marti II miercuri luni
116 PRIMAVERII joi IV marti IV miercuri vineri
117 PROFESOR VICTOR JINGA vineri II marti II miercuri luni
118 RANDUNICII joi IV marti IV miercuri vineri
119 ROZELOR marti II marti II miercuri luni
120 SATURN joi IV marti IV miercuri vineri
121 SCHIORILOR marti IV marti IV miercuri vineri
122 SMARDAN joi III marti III miercuri joi
123 SOARELUI joi IV marti IV miercuri vineri
124 SOCULUI marti II marti II miercuri luni
125 SOIMULUI vineri I vineri II vineri
126 SPICULUI marti III marti III miercuri joi
127 STEJARULUI luni IV marti IV miercuri vineri
128 STEFAN CEL MARE marti II marti II miercuri luni
129 TARLUNGULUI marti II marti II miercuri luni
130 TIMIS joi IV marti IV miercuri vineri
131 TIMOCULUI vineri II marti II miercuri luni
132 TOAMNEI joi IV marti IV miercuri vineri
133 TOPORASILOR miercuri III marti III miercuri joi
134 TRANDAFIRILOR vineri III marti III miercuri joi
135 UNIRII vineri II marti II miercuri luni
136 VALEA CERNATULUI miercuri III marti III miercuri joi
137 VALEA DOFTANEI vineri I vineri II vineri
138 VALEA LARGA miercuri II marti II miercuri luni
139 VALCELE luni IV marti IV miercuri vineri
140 VERII nr.1-24 joi IV marti IV miercuri vineri
140A VERII nr.26-32 luni IV marti IV miercuri vineri
141 VIITORULUI luni II marti II miercuri luni
142 VULCAN vineri II marti II miercuri luni
143 VULTURULUI luni IV marti IV miercuri vineri
144 ZIZINULUI marti II marti II miercuri luni
145 ZORILOR miercuri III marti III miercuri joi

 

Legenda:
II marti = a doua zi de marti din luna II miercuri = a doua zi de miercuri din luna
III marti = a treia zi de marti din luna III miercuri = a treia zi de miercuri din luna
IV marti = a patra zi de marti din luna IV miercuri = a patra zi de miercuri din luna

Deseurile vegetale se vor ridica in perioada 15 martie – 15 noiembrie, la solicitarea utilizatorilor, cu plata anticipata.
Deseurile voluminoase se ridica la solicitarea utilizatorului, cu programare si cu plata anticipata.
Deseurile din constructii si amenajari se ridica la solicitarea utilizatorului, cu programare si cu plata anticipata.