GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Program de colectare a deșeurilor în municipiul Săcele

Denumire stradă Zi ridicare gunoi menajer Zi ridicare plastic Zi ridicare hartie Zi ridicare gunoi vegetal
15 NOIEMBRIE joi IV marti IV miercuri vineri
7 IZVOARE joi IV marti IV miercuri vineri
ADY ENDRE marti III marti III miercuri joi
AGRICULTORILOR marti IV marti IV miercuri vineri
AGRISELOR marti II marti II miercuri luni
AGRONOMIEI marti III marti III miercuri joi
ALEEA EPISCOP POPEEA luni II marti II miercuri luni
ALEEA TIMIS joi IV marti IV miercuri vineri
ALEXANDRU IOAN CUZA luni IV marti IV miercuri vineri
ALEXANDRU ION LAPEDATU marti III marti III miercuri joi
ALUNIS luni IV marti IV miercuri vineri
ANDREI MURESANU miercuri IV marti IV miercuri vineri
ANIN vineri III marti III miercuri joi
ANOTIMPURILOR joi IV marti IV miercuri vineri
ARINULUI luni IV marti IV miercuri vineri
ARMATA ROMANA marti III marti III miercuri joi
AVRAM IANCU miercuri IV marti IV miercuri vineri
BACIULUI luni IV marti IV miercuri vineri
BARBU LAUTARU joi III marti III miercuri joi
BARSEI joi IV marti IV miercuri vineri
BERECZKI ANNA joi IV marti IV miercuri vineri
BERZEI joi IV marti IV miercuri vineri
BISERICII ROMÂNE miercuri III marti III miercuri joi
BOLNOC exclus nr. de mai jos luni IV marti IV miercuri vineri
BOLNOC nr.54A-54H, 165-169, 181-183A, 189 marti IV marti IV miercuri vineri
BRANDUSELOR miercuri III marti III miercuri joi
BRAZILOR nr.1-42 luni IV marti IV miercuri vineri
BRAZILOR nr.43-70 marti IV marti IV miercuri vineri
BULEVARDUL BRASOVULUI de la Calea Bucuresti pana la intersectia cu Avram Iancu miercuri IV marti IV miercuri vineri
BULEVARDUL BRASOVULUI de la intersectia cu Avram Iancu pana la Piata Libertatii miercuri III marti III miercuri joi
BULEVARDUL GEORGE MOROIANU luni II marti II miercuri luni
CALEA BUCUREŞTI miercuri IV marti IV miercuri vineri
CÂMPULUI de la Calea Bucuresti pana la intersectia cu Avram Iancu marti IV marti IV miercuri vineri
CAMPULUI de la intersectia cu Armata Romana pa la Zizinului marti II marti II miercuri luni
CÂMPULUI de la intersectia cu Avram Iancu pana la intersectia cu Armata Romana marti III marti III miercuri joi
CANALULUI nr.1-129 joi IV marti IV miercuri vineri
CANALULUI nr.130-174 marti IV marti IV miercuri vineri
CANIONULUI luni IV marti IV miercuri vineri
CĂPRIOAREI joi III marti III miercuri joi
CARAIMAN luni IV marti IV miercuri vineri
CARIEREI marti IV marti IV miercuri vineri
CARPAŢILOR vineri III marti III miercuri joi
CARPENULUI luni IV marti IV miercuri vineri
CATINEI marti II marti II miercuri luni
CERBULUI nr.1-25 si nr.2-38 luni IV marti IV miercuri vineri
CERBULUI nr.27-79 si nr.40-80 joi IV marti IV miercuri vineri
CIOCARLIEI joi IV marti IV miercuri vineri
CIUCAŞ vineri III marti III miercuri joi
CLOŞCA luni IV marti IV miercuri vineri
COASTEI miercuri III marti III miercuri joi
COCORULUI joi IV marti IV miercuri vineri
COL KISS SANDOR luni IV marti IV miercuri vineri
CONSTELATIEI joi IV marti IV miercuri vineri
CRISAN luni IV marti IV miercuri vineri
CRIZANTEMELOR marti II marti II miercuri luni
DARlE MAGHERU nr.1-30 miercuri III marti III miercuri joi
DARlE MAGHERU nr.31-55 joi III marti III miercuri joi
DE MIJLOC luni IV marti IV miercuri vineri
DEALULUI luni IV marti IV miercuri vineri
DR ION MINEA – PASUNII joi III marti III miercuri joi
DR KISS BELA – STADION vineri III marti III miercuri joi
ECOLOGISTILOR joi IV marti IV miercuri vineri
EGRETEI joi IV marti IV miercuri vineri
FAGULUI luni IV marti IV miercuri vineri
FAGULUI – DAMBU MORII luni IV marti IV miercuri vineri
FANETII miercuri III marti III miercuri joi
FLORILOR marti II marti II miercuri luni
FRASINULUI luni IV marti IV miercuri vineri
GALAXIEI joi IV marti IV miercuri vineri
GENERAL ION DRAGALINA joi II marti II miercuri luni
GEORGE COSBUC vineri II marti II miercuri luni
GHEORGHE DOJA exclus poz.60A vineri III marti III miercuri joi
GHEORGHE DOJA nr.57-61 miercuri III marti III miercuri joi
GHEORGHE DRAGOS vineri II marti II miercuri luni
GODRI JANOS joi IV marti IV miercuri vineri
GORUNULUI luni IV marti IV miercuri vineri
GOSPODARILOR marti IV marti IV miercuri vineri
HARMANULUI marti III marti III miercuri joi
HIGHISULUI vineri II marti II miercuri luni
HORIA luni IV marti IV miercuri vineri
I. C. BRATIANU miercuri IV marti IV miercuri vineri
IERNII joi IV marti IV miercuri vineri
ILIE MINEA joi III marti III miercuri joi
IZVOARELOR luni IV marti IV miercuri vineri
JUPITER joi IV marti IV miercuri vineri
LANURILOR marti II marti II miercuri luni
LIVEZII miercuri III marti III miercuri joi
LUCEAFARULUI miercuri III marti III miercuri joi
LUNGA joi II marti II miercuri luni
LUNII joi IV marti IV miercuri vineri
MACESULUI marti II marti II miercuri luni
MACULUI marti III marti III miercuri joi
MARASESTI vineri II marti II miercuri luni
MARTE joi IV marti IV miercuri vineri
MARTIN LUTHER marti II marti II miercuri luni
MERCUR joi IV marti IV miercuri vineri
MESERIASILOR vineri II marti II miercuri luni
MESTEACANULUI luni IV marti IV miercuri vineri
MICA vineri III marti III miercuri joi
MIHAI EMINESCU miercuri III marti III miercuri joi
MIHAI VITEAZU vineri III marti III miercuri joi
MIORITEI vineri II marti II miercuri luni
MOCANILOR joi II marti II miercuri luni
MOLIDULUI luni IV marti IV miercuri vineri
MORII joi IV marti IV miercuri vineri
MOVILEI marti III marti III miercuri joi
MUNTELE ROSU miercuri IV marti IV miercuri vineri
NARCISELOR vineri III marti III miercuri joi
NEGOIU vineri III marti III miercuri joi
NEPTUN joi IV marti IV miercuri vineri
NICOLAE COLCEAG nr.2-4D si nr.1-7A vineri II marti II miercuri luni
NICOLAE COLCEAG nr.6-60 si nr.9-61 miercuri II marti II miercuri luni
NICOLAE IORGA miercuri III marti III miercuri joi
NICOLAE NICOLEANU miercuri III marti III miercuri joi
NICOLAE PANA vineri II marti II miercuri luni
NOUA luni IV marti IV miercuri vineri
OGRAZII vineri III marti III miercuri joi
OITUZ joi II marti II miercuri luni
OLTULUI miercuri III marti III miercuri joi
OVID DENSUSIANU joi III marti III miercuri joi
PADUCELULUI marti III marti III miercuri joi
PALTINULUI luni IV marti IV miercuri vineri
PANDURI joi III marti III miercuri joi
PARCULUI luni II marti II miercuri luni
PASTORULUI luni IV marti IV miercuri vineri
PETOFI SANDOR marti II marti II miercuri luni
PIATA LIBERTATII marti III marti III miercuri joi
PIATA UNIRII joi III marti III miercuri joi
PIATRA CRAIULUI miercuri IV marti IV miercuri vineri
PIATRA MARE – DAMBU MORII luni IV marti IV miercuri vineri
PINULUI vineri II marti II miercuri luni
PLANETELOR joi IV marti IV miercuri vineri
PLEVNEI joi III marti III miercuri joi
PLUGARILOR vineri III marti III miercuri joi
PLUTO joi IV marti IV miercuri vineri
POIANA ANGELESCU vineri II marti II miercuri luni
POSTAVARULUI vineri III marti III miercuri joi
PREOT DANIL PURCAROIU miercuri III marti III miercuri joi
PREOT PETRU LEUCA – BUCEGI vineri II marti II miercuri luni
PRIMAVERII joi IV marti IV miercuri vineri
PRIVIGHETORII joi IV marti IV miercuri vineri
PROFESOR VICTOR JINGA vineri II marti II miercuri luni
RAMPEI joi IV marti IV miercuri vineri
RANDUNICII joi IV marti IV miercuri vineri
RODNEI vineri II marti II miercuri luni
ROZELOR marti II marti II miercuri luni
SATURN joi IV marti IV miercuri vineri
SCHIORILOR marti IV marti IV miercuri vineri
SMARDAN joi III marti III miercuri joi
SOARELUI joi IV marti IV miercuri vineri
SOCULUI marti II marti II miercuri luni
SPICULUI marti III marti III miercuri joi
STEFAN CEL MARE marti II marti II miercuri luni
STEJARULUI luni IV marti IV miercuri vineri
TARLUNGULUI joi II marti II miercuri luni
TERRA joi IV marti IV miercuri vineri
TIMIS joi IV marti IV miercuri vineri
TIMISUL SEC joi IV marti IV miercuri vineri
TIMOCULUI vineri II marti II miercuri luni
TOAMNEI joi IV marti IV miercuri vineri
TOPORASILOR miercuri III marti III miercuri joi
TRANDAFIRILOR joi III marti III miercuri joi
UNIRII vineri II marti II miercuri luni
URANUS joi IV marti IV miercuri vineri
VALCELE luni IV marti IV miercuri vineri
VALEA CERNATULUI miercuri III marti III miercuri joi
VALEA LARGA joi II marti II miercuri luni
VENUS joi IV marti IV miercuri vineri
VERII nr.1-24 joi IV marti IV miercuri vineri
VERII nr.26-32 luni IV marti IV miercuri vineri
VIITORULUI luni II marti II miercuri luni
VULCAN vineri II marti II miercuri luni
VULTURULUI luni IV marti IV miercuri vineri
ZIZINULUI marti II marti II miercuri luni
ZORILOR miercuri III marti III miercuri joi

STICLA se colecteaza in containere mari verzi amplasate in urmatoarele puncte:

  • Cartier Electroprecizia: 1. str.Viitorului bl.38;    2. str.Viitorului langa Gradinita nr.5;  3. Piata Precizia.
  • Cartier Stefan cel Mare: langa magazinul Profi.
  • Cartierul Movilei: langa ecoinsula-punct colectare deseuri menajere.

Legenda:
II marti = a doua zi de marti din luna II miercuri = a doua zi de miercuri din luna
III marti = a treia zi de marti din luna III miercuri = a treia zi de miercuri din luna
IV marti = a patra zi de marti din luna IV miercuri = a patra zi de miercuri din luna

Deseurile vegetale se vor ridica in perioada 15 martie – 15 noiembrie, la solicitarea utilizatorilor, cu plata anticipata.
Deseurile voluminoase se ridica la solicitarea utilizatorului, cu programare si cu plata anticipata.
Deseurile din constructii si amenajari se ridica la solicitarea utilizatorului, cu programare si cu plata anticipata.